22 september 2023

‘Mensen willen graag stappen zetten’ 

Ontmoetingsplek Het Bruisnest in Gouda ondersteunt al negen jaar mensen met een psychische kwetsbaarheid bij het vinden van vrijwilligers- of betaald werk. Onlangs trokken ze in hun nieuwe onderkomen, en dat vierden ze groots. Coördinator Yvonne Visser legt uit waarom participatie een belangrijke schakel in het herstelproces is. 

Gouda vierde de opening van het nieuwe onderkomen groots. ‘Ik vind het leuk om ludieke acties te verzinnen, dus regelde ik een drone’, vertelt Yvonne. ‘Deze trok vogeltjes uit een doos met de tekst “Het Bruisnest is geopend”. Een van onze vrijwilligers bestuurde de drone. Heel veel mensen vierden de opening met ons mee: de wethouder, die het feest officieel opende, de kinderwethouder en veel buurtbewoners, collega’s en samenwerkingspartners. Hartverwarmend. De vrijwilligers hadden heerlijke hapjes gemaakt en dj Vincent Kroon maakte de sfeer compleet.’

Nieuw in Gouda 

‘Eigenlijk is Het Bruisnest een uit de hand gelopen hobby’, vertelt Yvonne in een bruisnest vol met bossen bloemen. ‘Als voorzitter van de centrale cliëntenraad van Kwintes zag ik in het buitenland mooie voorbeelden van cliëntgerichte initiatieven. Die waren er in Nederland nog niet. Toen Kwintes er graag een wilde starten in Gouda, leek mij dat wel wat. Ik pakte het eerst vrijwillig op en inmiddels ben ik vast in dienst.’ 

Geslaagd met een negen 

Zo’n 250 vrijwilligers, zoals ze deelnemers van Het Bruisnest noemen, vonden een betaalde baan. ‘Dat is 70 procent van alle mensen’, zegt Yvonne. ‘Ze hebben allemaal een verschillende achtergrond. Een van onze vrijwilligers leefde op straat en kwam via het Leger des Heils bij ons binnen. In de vier jaar bij Het Bruisnest kreeg hij structuur in zijn dagelijks leven. Hij volgde via ons de opleiding tot keuken assistent, slaagde met een negen en kreeg via het IPS-traject een baan bij een leuk restaurant in het centrum van Gouda. Ik verwacht dat hij binnenkort een vast contract krijgt.’ 

‘Veel mensen hebben in het verleden een bepaalde hbo- of universitaire studie gedaan’, vervolgt Yvonne. ‘Daar proberen we bij aan te sluiten, maar soms komen we er samen achter dat iets anders beter bij ze past. Zo kreeg een vrijwilliger een leerwerkplek bij een ziekenhuis omdat die aansloot bij haar vooropleiding. Maar inmiddels redigeert ze teksten als zzp’er. Dat gaat hartstikke goed en past perfect bij haar. Een deel van het succes zit ook in het feit dat ze zichzelf veel beter heeft leren kennen, onder andere vanwege een diagnose die ze kreeg.’ 

Oefenen met contact maken 

Het vinden van werk is een belangrijk doel voor de deelnemers, maar soms zijn ze nog niet zover. Dan beginnen deelnemers met vrijwilligerswerk. Mensen die daar nog niet aan toe zijn, komen naar Het Bruisnest voor sociaal contact. Yvonne: ‘Een van onze vrijwilligers leefde in een sociaal isolement en oefent bij ons met contact maken. Dat gaat stapje voor stapje. Met een groep vrijwilligers aan tafel zitten is bijvoorbeeld nog een stap te ver. Maar hij daagt zichzelf uit om daar wel te komen. Dus zit hij nu wel in dezelfde ruimte, maar aan een andere tafel. Als dat goed gaat, komt hij me dat ook trots vertellen.’  

Respect en acceptatie 

Participatie is belangrijk voor het herstelproces, legt Yvonne uit. ‘Mensen willen graag stappen zetten én zich gerespecteerd en geaccepteerd voelen. Die gelijkwaardigheid vinden ze bij Het Bruisnest. Samen kijken we wat mensen nodig hebben. Dat is altijd maatwerk. Van een weerbaarheidstraining doen tot een opleiding volgen tot keukenhulp of IT’er. Vaak beginnen mensen met een werkervaringsplek. Na een tijdje evalueren we: hoe gaat het, wat wil je? Een opleiding volgen? Doorgroeien naar een betaalde baan? Daarvoor zijn ook twee IPS’ers van Kwintes verbonden. Zelf volg ik ook de IPS-opleiding.’ 

Je grenzen kennen

In al die jaren heeft Yvonne geen moeite gehad om werkplekken te vinden. ‘Veel werkgevers in onze regio zijn maatschappelijk betrokken. We werken veel samen met horeca, de bloemenveiling en een webbureau. We bieden cursussen, bijvoorbeeld een computercursus die aansluit bij het werk van het webbureau. Zij maken websites. ‘Ik hoor van werkgevers altijd dat ze blij zijn met onze vrijwilligers. Zij kennen zichzelf én hun grenzen goed.’ 

Nieuw onderkomen 

Eerder dit jaar was het even slikken voor Yvonne toen Het Bruisnest na negen jaar moest verhuizen. De verhuurder deed zijn panden van de hand. ‘Gelukkig vonden we al snel een nieuwe locatie die nog beter bij ons past. Die is ruimer en gelijkvloers, zodat mensen met een rolstoel makkelijker naar binnen kunnen. We hebben nu ook meer ruimte om activiteiten te organiseren voor een vrijdagavond; karaoke lijkt me wel wat of een escaperoom. Ook zo stimuleren we sociale interactie.’ 

Het Bruisnest blijft zich net als de vrijwilligers doorontwikkelen. ‘Samen met kennisinstituut Movisie werken we aan een matchingplatform, zodat we vraag en aanbod nog beter bij elkaar kunnen brengen’, zegt Yvonne. ‘Daarnaast gaan we werken met ervaringsdeskundige jobmaatjes. Ik vind het belangrijk om steeds nieuwe uitdagingen aan te gaan, en steeds te blijven kijken: wat hebben mensen nodig?’ 

Manelia: ‘Bruisnest is altijd een fijne plek, ook als ik me niet goed voel’ 

‘Ik ben nu vier jaar vrijwilliger bij Het Bruisnest. Eerder werkte ik in de evenementenbranche, maar daar moest ik door lichamelijke klachten mee stoppen. Een paar dagen na mijn eerste gesprek bij Het Bruisnest ging ik al aan de slag als receptioniste. Ik voel me hier thuis. Thuis kan ik me soms moeilijk tot dingen zetten, maar ik heb altijd zin om naar Het Bruisnest te gaan. Ik weet dat ik er afleiding vind en mijn verhaal kwijt kan. Het is altijd een fijne plek, ook als ik me niet goed voel. Voorlopig ben ik helemaal op mijn plek als vrijwilliger, mijn privéleven vraagt veel energie. Maar ik ben leergierig en vind het leuk om nieuwe dingen te doen. Wie weet wat de toekomst brengt.’ 

Wil je zelf ervaren hoe Het Bruisnest in Gouda mensen stap voor stap ondersteunt op weg naar een betaalde baan? Bezoek onze nieuwe locatie en ontdek de kracht van participatie!   


Delen:

Het laatste nieuws

Deel je mening over je werk – met één tik op je telefoon

Wat vind jij van je werk? Die vraag staat centraal in het nieuwe medewerkerstevredenheidsonderzoek. Met dit onderzoek wil Kwintes achterhalen...

Nieuwe meerjarenstrategie van Kwintes: focus en positieve energie

Een strategietekening. Met dit bijzondere instrument bepaalden we het nieuwe meerjarenplan van Kwintes, dat we op 29 februari aan medewerkers...

‘Doordat we zo zorgvuldig omgaan met geld, kunnen we investeren in de toekomst’

Financiën saai? Het is maar net aan wie je het vraagt. Voor manager Finance & Control Maarten Hekkenberg en bestuurder...